Opowiedz nam o swoich biznesowych celach.

Umówmy się na 30 minutową rozmowę, w formie darmowej konsultacji biznesowej. W czasie jej trwania postaramy się poznać bliżej Twój biznes, zrozumieć jego potrzeby oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

Pozwoli nam to zweryfikować - jak możemy pomóc Twojej firmie, a następnie przygotować ofertę dostosowaną do jej potrzeb, aktualnej sytuacji oraz skali działania.

Mateusz Kropiewnicki
CEO Founder
Business Strategy Analyst
Umówmy się na
biznesową konsultację

Gotowy na wysłanie konkurencji na księżyc? 🚀
Przejdź do naszego kalendarza darmowych konsultacji i wybierz dogodny termin na spotkanie online z naszym zespołem!

Chcesz  najpierw
porozmawiać?
Wypełnij krótki formularz kontaktowy. Możesz w nim określić interesujące Cię obszary współpracy. Oddzwonimy niezwłocznie, by odpowiedzieć na Twoje pytania i umówić termin konsultacji!
Wolisz szybki kontakt? Zadzwoń i opowiedz nam pokrótce o swoich potrzebach. Udzielimy odpowiedzi na interesujące Cię pytania i poszukamy odpowiadającego Ci terminu darmowej konsultacji.
Najczęściej zadawane pytania
Czy konsultacja biznesowa do czegoś mnie zobowiązuje?

Nie. Konsultacja biznesowa jest w pełni darmowa i niezobowiązująca. Po jej przeprowadzeniu, będziemy w stanie lepiej zrozumieć Twój biznes i przygotować ofertę współpracy, która możliwie trafnie odpowie na Twoje potrzeby i skalę działania.

Co zyskasz dzięki konsultacjom biznesowym z naszym zespołem?

Przede wszystkim - ułatwi Ci to decyzję w wyborze biznesowego partnera, któremu będziesz chciał powierzyć działania marketingowe / projekt nowej strony / rozwój biznesu w różnych obszarach. Poznasz lepiej nasz model współpracy i zweryfikujesz - czy spełnia Twoje potrzeby i biznesowe założenia.

W najgorszym wypadku - jeśli stwierdzisz, że nie jesteśmy odpowiednim wyborem dla Twojej firmy - otrzymasz od nas darmowy feedback oraz dodatkową perspektywę na działania, które powinen podjąć Twój biznes. Co zrobisz z tą wiedzą, zależy tylko od Ciebie!

Dla kogo są przeznaczone darmowe konsultacje biznesowe?

1. Dla właścicieli firm B2B/B2C oraz sklepów e-commerce, którzy chcą otrzymać ofertę współpracy, dopasowaną do ich biznesowych potrzeb i aktualnej skali działania oraz zweryfikować nasze kompetencje - jako potencjalnego partnera biznesowego.

2. Dla wewnętrznych działów marketingu / sprzedaży, które czują, że potrzebują wsparcia w codziennych działaniach. W takiej sytuacji - często wchodzimy w rolę zewnętrznego działu marketingu, który przejmuje niezbędne kompetencje, zapewnia stałe wsparcie merytoryczne i ściśle współpracuje z wewnętrznym zespołem firmy.

Jaki jest cel konsultacji biznesowej?

To przetestowany na setkach godzin biznesowych rozmów, kluczowy element naszego procesu współpracy. Spełnia dwa kluczowe cele: 

1. Pozwala TOBIE poznać NAS oraz nasze kompetencje. Rozumiemy, że wybór biznesowego partnera, któremu powierzasz biznesowe cele czy budżety reklamowe - to poważna decyzja. W czasie konsultacji będziesz w stanie zweryfikować naszą wiedzę, umiejętności i wstępną koncepcję na współpracę z Twoją firmą.

2. Pozwala NAM wstępnie poznać TWÓJ BIZNES i jego potrzeby. Bez wiedzy, którą zapewni nam nasza rozmowa - nie bylibyśmy w stanie przygotować optymalnej oferty dla Twojej firmy. Szanujemy Twój czas. Propozycja współpracy, którą przedstawimy Ci po konsultacji biznesowej, będzie uszyta na miarę potrzeb Twojego biznesu, jego skali działania oraz funduszy, którymi dysponujesz.

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy?
1
2
3
4
1
Rozmowa biznesowa
Rozwiń szczegóły
Poznajemy Twoją markę, Twój biznes, jego aktualną sytuację oraz potrzeby. Wspólnie definiujemy cele do których dążysz. Określamy także Twoje finansowe i biznesowe zasoby do ich osiągnięcia.

Ty - poznajesz nas i nasze kompetencje. Wstępnie weryfikujesz, czy nasze partnerstwo biznesowe oraz oferowany model współpracy odpowiada potrzebom Twojej firmy i jest tym czego aktualnie szukasz.
2
Oferta współpracy
Rozwiń szczegóły
Budujemy plan działania, w obszarze marketingu / sprzedaży / IT / procesów, który pozwoli nam osiągnąć biznesowe cele Twojej firmy.

Na bazie stworzonego planu - przygotowujemy ofertę współpracy, dopasowaną do potrzeb i zasobów Twojego biznesu.

Gdy oferta już gotowa - omawiamy ją wspólnie z Tobą i definiujemy jej finalny kształt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
3
Warsztat discovery
Rozwiń szczegóły
Pogłębiamy wiedzę na temat Twojego biznesu. Odkrywamy wspólnie, na czym naprawdę zależy Twoim klientom, jakie są ich ukryte motywacje i obawy.

Następnie planujemy i określamy - jak wobec tego powinna wyglądać komunikacja Twojej marki oraz jej marketing.

Przygotowujemy się do wdrożenia spójnych działań marketingowych, czy też budowy strony / sklepu e-commerce - który skutecznie sprzedaje.
4
Realizacja działań
Rozwiń szczegóły
Przed nami wdrożenie i realizacja działań, które wspólnie zaplanowaliśmy na wcześniejszych etapach.

Być może będzie to uruchomienie kampanii reklamowych, zgodnie z przygotowanym wcześniej lejkiem marketingowym. A może przygotowanie treści w kanałach social media, zgodnych  ze strategią komunikacji. Lub budowa nowej strony internetowej lub sklepu e-commerce, który rozumie proces zakupu Twoich klientów i sprzedaje.

Teraz, gdy już rozumiemy Twój biznes, odkryliśmy proces zakupu Twoich klientów oraz określiliśmy strategię i plan działania... Możemy zaczynać! 🚀
Wolisz się z nami spotkać osobiście?
Zapraszamy na kawę do naszego biura!